Látványosan sokat vesznek el a nem kormánypárti vezetésű önkormányzatoktól
Az ellenzéki vezetésű városok lakóitól fejenként 39 ezer forintot vett el a kormány, hogy aztán valamennyit visszaadjon - számolta ki a G7.hu.
Látványosan sokat vesznek el a nem kormánypárti vezetésű önkormányzatoktól
Az ellenzéki vezetésű városok lakóitól fejenként 39 ezer forintot vett el a kormány, hogy aztán valamennyit visszaadjon - számolta ki a G7.hu.
Irigykedhetnek a magyar bringások, nagy akció a szomszédban
Újvidék önkormányzata nagyot dobott azzal, hogy kerékpár-vásárlást támogató akciót indított, az óriási érdeklődés, még a jelentkezésre rendelkezésre álló rendszert is lefagyasztotta.
Már az óvodafelújításokat is veszélyezteti a építőanyagárak emelkedése
Óvodák, bölcsődék felújítása maradhat el, ha az önkormányzatok nem kapnak kormányzati segítséget - a Magyar Önkormányzatok Szövetsége szerint. Azt mondják, az építőanyagárak drasztikus emelkedését már nem tudják kifizetni - derül ki az RTL Híradó összeállításából.
Túlsúlyba kerül a hazai áru a közétkeztetésben
Jövőre 60, 2023-ban pedig már 80 százalék kell legyen a hazai termékarány-limit, ettől várja a szaktárca a minőségjavulást - írta meg az MTI.
Újabb közpénzinjekcióra szorul a debreceni repülőtér
Pótbefizetésről döntött a debreceni közgyűlés a repülőteret üzemeltető cég részére, ugyanis az tavaly - a járvány okozta mérsékelt légi forgalom miatt is - ismételten jelentős veszteséget termelt. A reptér többségi tulajdonosa hamarosan az állam lesz.