BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

önkormányzat

10.
02.
15:24

Szinte a teljes vezetőséget eltávolították a győri önkormányzat cégénél

Szinte az összes vezetőt elbocsátották a Győr-Szol Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt.-től, sokan pedig maguktól távoztak. A még Borkai Zsolt polgármestersége alatt alapított önkormányzati cég körül az alvállalkozói szerződések miatt volt hírverés, nem tudni, hogy most miért alakították át drasztikusan a szervezetet, de a héten neveztek ki egy új vezérigazgatót a szervezet élére. A hónap elején pedig tőkeinjekcióra volt szüksége a hiánnyal küzdő társaságnak.

Szerző(k):
Szabó Dániel