22 éves hőmérsékleti rekord dőlt meg a fővárosban
Augusztus 18-án, csütörtökön folytatódott a hőség és újabb hőmérsékleti rekord született Budapesten, Lágymányos állomáson - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
22 éves hőmérsékleti rekord dőlt meg a fővárosban
Augusztus 18-án, csütörtökön folytatódott a hőség és újabb hőmérsékleti rekord született Budapesten, Lágymányos állomáson - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Megdőlt a melegrekord szerdán
Augusztus 17-én megdőlt az erre a napra vonatkozó országos maximum hőmérséklet rekordja - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ)
A meteorológusok is ráfeszülnek augusztus 20-ra
A légkör pontosabb, alaposabb feltérképezésére extra szondákat enged fel a következő napokban az Országos Meteorológiai Szolgálat, hogy segítsék a hétvégi ünnepi programokra készülődőket.
Nagyon meleg lesz ma, csapadék nélkül
Érdemes kihasználni a hidegfront előtti meleg időt és csobbanni egyet - javasolja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Hiába az olcsó sör, eső moshatja el a tűzijátékot
Csütörtökön még országszerte igazi strandidő várható, de még pénteken az érkező front előterében is erősen felmelegszik a levegő, várhatóan ekkor tetőzik a hőség - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ)