Ismét veszélyessé vált a levegő minősége Sajószentpéteren
Ismét veszélyessé vált a szálló por miatt a levegő minősége a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Sajószentpéteren – derül ki a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) csütörtökön közzétett, az előző napi méréseket ismertető térképének adataiból.




