Szakértő: nem is keresnek sokat a magyar focisták
A társadalmi feszültség ellenére közgazdaságilag indokolható, hogy a labdarúgó, aki évtizedeket feltesz az életéből a sportra, miért kap magas fizetést - állapította meg Dénes Ferenc sportközgazdász az InfoRádióban.




