Kettő plusz egy férfi kell a Merkel után maradt űr betöltésére az EU-ban
Mario Draghi, Olaszország miniszterelnöke és Emmanuel Macron, Franciaország elnöke között különleges kapcsolat alakult ki annak kapcsán, hogy a politikai színpadáról lelépő Angela Merkel német kancellár befolyását és indirekt irányítását pótolni kell az EU-ban. A páros később kiegészülhet az új német kancellárral, várhatóan Olaf Scholzcal.




