Az olaszok is meghozták a fájdalmas döntést: leválnak az orosz gázról
Olaszország 2024 közepéig függetleníti magát az orosz gáztól - jelentette be Roberto Cingolani ökológiai átmenetért felelős miniszter szerdán. Az ország elegendő gázzal rendelkezik majd ahhoz, elkerülje az ellátási válságot a télen.




