Jöhetnek az olajmultik
Enrique Pena Nieto mexikói elnök aláírta pénteken az ország olajiparát liberalizáló törvényt.
Jöhetnek az olajmultik
Enrique Pena Nieto mexikói elnök aláírta pénteken az ország olajiparát liberalizáló törvényt.
Megvan, mire költenek a nagy olajvállalatok
Többet költenek jövőre a nagy olajvállalatok új lelőhelyek feltárására és a termelésre; a Barclays bank elemzése szerint 2014-ben erre a két területre 723 milliárd dollárt fordíthatnak a gáz- és olajiparban, 6,1 százalékkal többet, mint 2013-ban.
Robbanás történt az antwerpeni kőolaj-finomítóban, ketten meghaltak
Robbanás történt kedden a Total nemzetközi olajvállalat antwerpeni kőolaj-finomítójában. A detonáció miatt ketten meghaltak.
Nyugdíjasok pénzéből vásárolhatják ki a Molt
Először fordult elő, hogy egy vezető horvát politikus arról beszélt: mégis megvásárolhatják a Mol INA-részesedését. A gazdasági miniszter szerint keresik a pénzt az ügylethez.
Téves jelzés miatt szólaltak meg a zalaegerszegi olajfinomító szirénái
Téves jelzés miatt szólalhattak meg péntek reggel a Mol zalaegerszegi olajfinomítójának szirénái, a katasztrófavédelem vizsgálja a riadalmat is okozó jelzés körülményeit.