Ezek most a legerősebb magyar cégek
A Mol maradt a legnagyobb árbevételű cég Magyarországon, és a legnagyobb ugrást is ez a vállalat tudta megtenni tavaly – írja az 50 legnagyobb magyar céget bemutató listájáról a csütörtökön megjelenő HVG.
Ezek most a legerősebb magyar cégek
A Mol maradt a legnagyobb árbevételű cég Magyarországon, és a legnagyobb ugrást is ez a vállalat tudta megtenni tavaly – írja az 50 legnagyobb magyar céget bemutató listájáról a csütörtökön megjelenő HVG.
Új elnök az INA igazgatóságának élén
Több változás is történt az INA horvát olajipari vállalat vezetésében pénteken, Fasimon Sándor (képünkön) az igazgatóság elnöke, míg Székely Ákos és Pethő Zsolt az igazgatóság tagja lett - közölte az INA felügyelőbizottsága a pénteki döntéseket követően.
Kiütik az autósokat: csillagászati benzinár jöhet
Hamarosan literenként 500 forintra emelkedhet az üzemanyagok ára - véli egy elemző, aki úgy látja, hogy a nyersolaj piacán árrobbanás várható nem is olyan sokára.
Új vezető a Mol Magyarország élén
A társaság Ratatics Pétert nevezte ki a Mol teljes magyarországi operatív működéséért felelős ügyvezető igazgatójának (Chief Operating Officer) 2018. július 1-től. A Mol Magyarország vezetőjeként Ratatics Péter fogja felügyelni a cég romániai, szerbiai és szlovéniai tevékenységét is. A szakember emellett továbbra is ellátja a csoportnál betöltött fogyasztói szolgáltatások ügyvezető igazgatói pozícióval járó feladatait.
Putyin most sejkekkel barátkozott
A gáz- és az olajiparra kiterjedő stratégiai együttműködési nyilatkozatot írt alá Vlagyimir Putyin orosz elnök és Mohamed bin Zájid ál-Nahajan sejk, Abu Dzabi koronahercege pénteken Moszkvában.