Combos eredményről számolt be az OMV
Magasabb szénhidrogén-termelés és forgalom mellett csökkent a harmadik negyedévben az osztrák OMV olaj- és gázipari konszern nyeresége.
Combos eredményről számolt be az OMV
Magasabb szénhidrogén-termelés és forgalom mellett csökkent a harmadik negyedévben az osztrák OMV olaj- és gázipari konszern nyeresége.
Szijjártó a Mol-INA-ügyről beszélt a horvát tévének
Sajnálom, hogy a Mol-INA-ügy beárnyékolja Horvátország és Magyarország együttműködését, amely kiváló is lehetne - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a horvát közszolgálati televíziónak (HRT) adott interjújában Dubrovnikban, amelyet a csatorna az esti híradójában ismertetett.
Nagyon nagy baj lesz, ha lemarad erről Magyarország
Az elmúlt évtizedekben igencsak meghatározta a világpolitikát és az egyes országok gazdasági súlyát az, hogy ki, mennyi olajat tudott termelni. A technológiai fejlődés miatt azonban ez a világ hamarosan véget érhet, így aki kimarad a digitalizációból, annak jövője meg lehet pecsételve – hangzott el az IVSZ Menta 2018 elnevezésű konferenciáján.
Befuccsolt a világ legnagyobb tőzsdei bevezetése - sokan évek óta várnak rá
Bár még néhány napja is azt ígérte az Aramco éves jelentésében a szaúdi olajminiszter, hogy készítik a céget a tőzsdei kibocsátásra, ma négy független forrásból is úgy értesült a Reuters, hogy mind a hazai, mind a nemzetközi kibocsátást lefújták és belátható időn belül nem fog tőzsdére menni a nagy szaúdi olajcég - írja a portfolio.hu.
A vártnál gyengébb eredményt produkált a világ legnagyobb olajvállalata
Az Exxon Mobil amerikai olajipari cég az előzetes várakozásoknál kisebb mértékben növelte negyedéves profitját az egy évvel korábbihoz képest - írja az MTI.