BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

olaj

03.
23.
07:08

A koronavírus elodázza a klímaváltozást, de neki dolgozik

Ha valami pozitívumot keresnek az emberek a mostani koronavírus-járványban, akkor többnyire a károsanyag-kibocsátás idei visszaesésére mutogatnak. A klímaváltozás szempontjából most jó a Covid-19 kitörése, de később meglesz a böjtje: a vállalatok a zöld beruházásaikkal vagy késésbe kerülnek, vagy a gazdasági visszaesés miatt nem engedhetik meg maguknak a szükséges kiadásokat.

Szerző(k):
Szabó Dániel