Németországban vesztett az Apple
Az Apple elveszítette Németországban az érintőképernyős technológiával kapcsolatban a Samsung ellen indított szabadalmi pert.
Németországban vesztett az Apple
Az Apple elveszítette Németországban az érintőképernyős technológiával kapcsolatban a Samsung ellen indított szabadalmi pert.
Hasít a Tesco és az Auchan a mobilpiacon
A kiskereskedelemben továbbra is a hagyományos telefonok fogynak jobban, bár értékben az okos készülékek már átvették a vezetést. A modern kereskedelmi csatornák még szűk piacon osztoznak, a forgalom legnagyobb része a szolgáltatóknál csapódik le.
Így szivárognak ki a magyar cégek titkai
A magyar vállalatoknál használt táblagépek és okos telefonok közel felén egyáltalán nem használnak biztonsági szoftvereket − derül ki egy friss felmérésből. Ez azért is riasztó adat, mert ezek az eszközök s rajtuk keresztül a hackerek egyre több és fontosabb vállalati adathoz férnek hozzá.
Apple helyett Samsungot érdemes most vásárolni
A mobiltelefon-gyártók háza tájáról elmondható, hogy az elmúlt időszak bővelkedett sorsfordító hírekben, az utóbbi hónapok nagy nyertese egyértelműen a Samsung és az Apple volt, míg a vesztesek között olyan neveket találunk, mint az ezredforduló sikercégeként aposztrofált Nokia és a RIM.
A Nokia megtalálta az utolsó szalmaszálat
Az olcsó mobiltelefonok piacán elért sikereivel időt nyerhet a Nokia ahhoz, hogy behozza lemaradását versenytársaival szemben az okos telefonok piacán.