Nyugdíjasok, figyelem: mindenki megkapta az Erzsébet-utalványt
Lezárult az Erzsébet-utalványok kézbesítése, keddig mindenki megkapta a juttatást vagy - ha nem volt otthon - az erről szóló értesítőt - jelentette be Rétvári Bence, az Emmi parlamenti államtitkára.




