Ettől szenvednek és halnak meg a magyar nyugdíjasok
Európai szinten sereghajtók vagyunk várható élettartamban, országon belül területenként jelentősen eltérőek az életkilátásaink, legtöbbször a magas vérnyomásunk miatt megyünk a háziorvoshoz, sokat iszunk és dohányzunk, és leginkább szívbetegségben halunk meg - derül ki többek között a KSH időskori állapotokat felmérő Ezüstkor-Időskorúak Magyarországon című kiadványából




