Európa bevörösödött
Csökkenéssel indult a kereskedés a vezető nyugat-európai értéktőzsdéken pénteken. A befektetők kockázatvállalási hajlandóságát erősen visszavetette, hogy az Egyesült Államok elnöke újabb vámtarifák bevezetését jelentette be csütörtökön.



