Jól megy a magyar bankoknak
A magyarországi hitelintézetek adózás előtti eredménye 393,4 milliárd forint volt az első fél évben, 41,4 milliárd forinttal (11,8 százalék) több az egy évvel korábbinál.
Jól megy a magyar bankoknak
A magyarországi hitelintézetek adózás előtti eredménye 393,4 milliárd forint volt az első fél évben, 41,4 milliárd forinttal (11,8 százalék) több az egy évvel korábbinál.
Jól kiszúrt a leendő nyugdíjasokkal az Orbán-kormány
Éves szinten nyolcszázalékos hozamot termeltek tagjaiknak azok a magánnyugdíjpénztárak, amelyek megmaradtak kötelező magánnyugdíjrendszer 2011-es beszántása után. Az önkéntes nyugdíjpénztárak is szépen muzsikálnak.
Jobban teljesítettek a befektetési vállalkozások
A befektetési vállalkozások 3,069 milliárd forint adózott nyereséget értek el az első fél évben a Magyar Nemzeti Bank (MNB) adatai szerint, míg egy évvel korábban ugyanebben az időszakban 2,106 milliárd forintot - írja az MTI.
Szép számokat közölt a CIG Pannónia
Lezárult a nemrégiben felvásárolt biztosítók beolvasztásának jogi folyamata, és tovább javultak az értékesítési számok, így a CIG Pannónia csoport 2,484 milliárd forint nyereséget könyvelhetett el, a biztosítási díjbevétel pedig közel 50 százalékkal magasabb, mint a tavalyi első félévben – áll a biztosító nemzetközi számviteli szabályok szerint készített második negyedéves gyorsjelentésében.
Jól megy a Budapest Banknak
A Budapest Bank csoport 2017 első fél évében 9,9 milliárd forint adózott nyereséget ért el, mérlegfőösszege pedig 919 millióról 968 millió forintra emelkedett egy év alatt - adta hírül a pénzintézet.