Valakiknek hatmilliárdos hasznot hozott a trafikmonopólium
A nagykereskedő Országos Dohányboltellátó Kft. nyilvános pályázat nélkül kapta meg annak idején a koncessziós jogot arra, hogy ellássa áruval a dohánykiskereskedőket. Ezé a cégé az államilag újraosztott trafikhálózat ellátásának monopóliuma - ami többmilliárdos nyereséget termel a tulajdonosainak - derül ki a 24.hu cikkéből.




