Atomzsákutcában masíroz Magyarország?
Ma délután Greenpeace-aktivisták „Paks helyett megújulókat!” feliratú transzparensekkel várták Orbán Viktor miniszterelnököt bécsi látogatásnak egyik állomásán.
Atomzsákutcában masíroz Magyarország?
Ma délután Greenpeace-aktivisták „Paks helyett megújulókat!” feliratú transzparensekkel várták Orbán Viktor miniszterelnököt bécsi látogatásnak egyik állomásán.
Nemzetközi nyomás alá helyezné Paksot a Greenpeace
A Paksi Atomerőmű bővítése elleni tiltakozásra szólította fel Ausztriát a Greenpeace.
Tőzsdére készül a kínai atommamut
A bevont friss pénz mennyisége nagyobb lenne, mint a Facebook esetében, Kínában pedig ez lenne a legnagyobb IPO az Agricultural Bank pár évvel ezelőtti 10,1 milliárdos kibocsátása óta.
Projekttársaság intézi a paksi bővítés előkészítését
Az NFM szerint célszerű projekttársaságot létrehozni új nukleáris blokkok előkészítő munkáinak elvégzésére.
Magyarország nem boldogulhat atomenergia nélkül?
Magyarországon a következő évtizedekben nincs gazdasági realitása az atomenergia kivezetésének - mondta Hegedűs Miklós, a GKI Energiakutató Kft. ügyvezető igazgatója.