Novemberben a legtöbb előfizető a Pannont választotta
Folytatódik az elmúlt fél évben tapasztalható trend a magyar mobilpiacon: a Hírközlési Felügyelet legfrissebb adatai szerint novemberben a 124 ezer új mobilelőfizető 41 százaléka a Pannon GSM-et választotta, azaz ismét ez a szolgáltató gyűjtötte a legtöbb ügyfelet, ezúttal 52 ezret.
