BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

növekedés

12.
26.
20:35

Az izraeli kormány három éven belül megduplázná a Golán-fennsík lakosságát

Az izraeli kormány tagjai a Golán-fennsíkon található Mevo Hama nevű kibucban vasárnap megvitatták és egyhangúlag jóváhagyták a fennsík demográfiai növekedését célzó tervet, amely egymilliárd sékel (mintegy százmilliárd forint) értékű befektetést irányoz elő a fennsíkon, különösen annak legnagyobb településén, Kacrinban, valamint a térség turisztikai infrastruktúrájában - írta az MTI.

Szerző(k):
Szepesi Anita