Romlott a helyzet, országszerte sok helyen lett ártalmas a levegő
Tovább romlott a levegőminőség, két település már veszélyes minősítést kapott a magas szállópor-koncentráció miatt - adta hírül a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK).
Romlott a helyzet, országszerte sok helyen lett ártalmas a levegő
Tovább romlott a levegőminőség, két település már veszélyes minősítést kapott a magas szállópor-koncentráció miatt - adta hírül a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK).
Országszerte sok helyen lett ártalmas a légszennyezettség, az időjárás sem kedvez
Több településen megnőtt a légszennyezettség a szálló por miatt - írja az MTI.
Koronavírus: erőteljes romlást mutatnak a szennyvízadatok
Markánsan nő a szennyvízben a koronavírus koncentrációja a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) friss mérése szerint.
Friss hazai járványadatok, elárulták, hogy a beoltottak mekkora része betegszik meg
Tovább növekszik az új koronavírus-fertőzöttek száma: az elmúlt 24 órában már 2361 új esetet találtak a hivatalos adatok szerint, a kórházban kezeltek száma meghaladja az 1100-at, közülük 155-en vannak lélegeztetőgépen. Húsz beteg meghalt.
Galgóczi Ágnes szerint itt az ideje, hogy újra maszkot viseljünk
A Nemzeti Népegészségügyi Központ osztályvezetője szerint az oltottaknak és az oltatlanoknak is használniuk kellene a védőeszközt - hangzott el az RTL Klub műsorában.