Újabb magyar majomhimlős betegeket talált az NNK
Ezúttal 5 embernél mutatták ki a fertőzést.
Újabb magyar majomhimlős betegeket talált az NNK
Ezúttal 5 embernél mutatták ki a fertőzést.
Kellemetlen hírt kaptak a magyarok a szennyvizekről
A nyár ellenére emelkedik a szennyvizek koronavírus koncentrációja, amely a megbetegedések emelkedő tendenciáját jelzi. A legutóbbi állami adatközlés szerint is nőtt a fertőzöttek száma: heti kétezerről több mint háromezerre.
Káros az 5G az egészségre? Hamarosan kiderül
Közösen vizsgálja az NMHH és a Nemzeti Népegészségügyi Központ (nnk) az 5G-hálózatok elektromágneses sugárzását.
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el Müller Cecília
A katasztrófavédelem nyomatékosan kér mindenkit, igyanak sok vizet, és ne hagyjanak gyereket, állatot a parkoló autóban. A hőségriasztást csütörtök éjfélig rendelték el.
Már hat majomhimlőst találtak Magyarországon
Hat főre emelkedett a hazai majomhimlős fertőzöttek száma - jelentette be a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK). Kórházi kezelést senkinek az állapota nem igényel, otthonukban, elkülönítve gyógyulnak.