Már több mint harminc majomhimlőst találtak Magyarországon
Újabb három majomhimlős esetet igazoltak Magyarországon, ezzel 33-ra nőtt az igazolt fertőzöttek száma - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) csütörtökön az MTI-vel.
Már több mint harminc majomhimlőst találtak Magyarországon
Újabb három majomhimlős esetet igazoltak Magyarországon, ezzel 33-ra nőtt az igazolt fertőzöttek száma - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) csütörtökön az MTI-vel.
NNK: országszerte kifogásolt a levegő minősége az ózon magas koncentrációja miatt
Az ózon magas koncentrációja miatt országszerte kifogásolt a levegőminőség - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) az MTI-vel.
Koronavírus: nőtt a szennyvízben a koncentráció, tovább erősödhet a járvány
Tovább emelkedett a szennyvízben a koronavírus koncentrációja országos átlagban - adta hírül a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) a friss adatokat.
Élesítették a harmadfokú riasztást Magyarországon a kánikula miatt
Életbe lépett az országos tisztifőorvos által szombat éjfélig elrendelt harmadfokú hőségriasztás. Az előrejelzés szerint a következő napokban többfelé 35 Celsius-fok feletti, helyenként akár 40 Celsius-fok közeli csúcsértékeket is mérhetnek és sok helyen még hajnalban is 20 fok felett alakul a hőmérséklet.
Újabb hat majomhimlős beteget találtak Magyarországon
jabb hat embernél diagnosztizálták a majomhimlő vírusát, így harmincra emelkedett az igazolt fertőzöttek száma Magyarországon - adta hírül a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK).