Több millióval átverte az ügyfeleit a Telekom - lépett az NMHH
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) felügyeleti eljárás keretében 65 millió forint bírsággal sújtotta a Magyar Telekomot, mert a cég több ezer előfizetőjénél késve telepítette a megrendelt szolgáltatást, kötbért pedig nem vagy sajátosan fizetett.




