Ráutaló magatartással nem lehet szerződést módosítani - szigorít a hatóság
Bővíti a hírközlési előfizetők jogait a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) decembertől - tájékoztatta a szervezet kommunikációs igazgatósága.
Ráutaló magatartással nem lehet szerződést módosítani - szigorít a hatóság
Bővíti a hírközlési előfizetők jogait a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) decembertől - tájékoztatta a szervezet kommunikációs igazgatósága.
Idén jön az állami mobil
Még az idén kiépülhet az állami tulajdonú MVM Net hálózata, amelynek kiépítését a menekülthullám is befolyásolhatta - írta pénteki számában a Világgazdaság.
Hat vidéki rádiós frekvenciát pályáztat meg az NMHH
Hat helyi rádiós médiaszolgáltatási pályázat meghirdetéséről és két filmalkotás támogatásáról döntött a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa.
NMHH-bírság az Invitelnek és a UPC-nek
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) 80 millió forint pénzbírságot szabott ki az Invitel Zrt.-re (Invitel) amiatt, hogy a szolgáltató jogsértő módon, az elektronikus hírközlésre vonatkozó szabályoktól eltérően, megfelelő jogalap hiányában, egyoldalúan módosította az egyéni előfizetői szerződéseket. A UPC Magyarország Kft. (UPC) 10 millió forint büntetést kapott, mert a hatóság korábbi kötelező döntése ellenére több mint egy évig nem módosította jogsértő általános szerződési feltételeit.
Büntetett az NMHH: a 4-es csatorna és a UPC kapott bírságot
A 4-es csatorna médiaszolgáltatóját 1,95 millió, a UPC Magyarország Kft.-t 500 ezer forintos bírsággal sújtotta pénteki ülésén a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa, amelyek kisebb mértékű szankciót szabott ki több más médiaszolgáltatóra.