Vizsgálódott az NMHH - rossz hír a WhatsApp-használóknak
Uniós kötelezettségének eleget téve a hazai hálózatsemlegességről készített felmérést a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH). A vizsgálat eredményei megnyugtatók, mindössze három esetben kellett intézkednie a hatóságnak.




