BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

nmhh

06.
27.
14:46

Elkerülhetetlennek tűnik a káosz a mobiloknál

Eddig az előrefizetős sim-kártyák 60 százaléka esett át az adategyeztetésen - közölte a Nemzeti Média - és Hírközlési Hatóság (NMHH). Azaz a jelen állás szerint - hacsak nem születik hirtelen döntés a határidő meghosszabbításáról - a 4 millió előrefizetős sim-kártya 40 százaléka használaton kívülre kerülhet, vagy óriási roham várható a következő napokban a mobilszolgáltatóknál.

Szerző(k):
Szász Péter