Zöld jelzést kapott Andy Vajna - behálózza az országot
Október közepétől nem csak Zalaegerszegen, hanem Szombathelyen is sugározhat Andy Vajna rádiója. A Rádió 1 hamarosan megszólalhat Békéscsabán és a Hajdúságban is.
Zöld jelzést kapott Andy Vajna - behálózza az országot
Október közepétől nem csak Zalaegerszegen, hanem Szombathelyen is sugározhat Andy Vajna rádiója. A Rádió 1 hamarosan megszólalhat Békéscsabán és a Hajdúságban is.
Életbevágó változás jön októbertől - minden autóst érint
Október 1-től új szabályozást lép életbe a mobilszolgáltatók számára az autós e-segélyhívásokra vonatkozóan - adta hírül a A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH). Az egyértelmű szabályozási háttér a gyors elsősegélynyújtást teszi lehetővé. Jövőre már mindenkinek kötelező lesz elérhetővé tenni az e-segélyhívást a kocsikban.
Ingyenes lesz a telefonok hálózatfüggetlenítése
Három fontos változást vezetett be a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) az október 1-jétől: egyrészt ingyenessé válik az előfizetőknek a mobiltelefonok hálózatfüggetlenítése, másrészt új szabályozás lép életbe a mobilszolgáltatók számára az autós e-segélyhívásokra vonatkozóan, valamint a mobilszolgáltatók tesztazonosítót kaphatnak hálózati fejlesztéseik tesztelésére is.
Andy Vajna erre is megkapta az engedélyt
A Médiatanács rábólintott arra, hogy újabb három helyi frekvencián legyen hallható a Vajna-rádió műsora - értesült a 24.hu.
Kemény büntetést fizethet a Telekom (frissített)
Jogosulatlanul jutott versenyelőnyhöz a Magyar Telekom és az Általános Szerződési Feltéteket (ÁSZF) is szabálytalanul állította össze a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) szerint. Repült a büntetés.