Már a Digi uralja a magyar piacot
Az Invitel felvásárlásának köszönhetően a Digi lett a legnagyobb hazai műsorterjesztő - hívta fel a figyelmet a hvg.hu.
Már a Digi uralja a magyar piacot
Az Invitel felvásárlásának köszönhetően a Digi lett a legnagyobb hazai műsorterjesztő - hívta fel a figyelmet a hvg.hu.
Már több mint harminc frekvencián hallható Vajna rádiója
Ismét meglepetés nélkül zárultak az NMHH Médiatanácsa pályázatai a Velence meleg-hegyi 90,4 MHz és a Veszprém 90,6 MHz rádiós frekvenciák üzemeltetésére, a nyertes cégek ugyanis Andy Vajna Rádió 1 rádióadójával hálózatba kapcsolva sugároznak majd. A budapesti vételkörzetű Rádió 1 így már több mint 30 helyi, regionális frekvencián hallható.
Feltöltős mobilja van? Megint ügyet intézhet
Az előfizetőknek törvényi előírás alapján idén is kötelező az adategyeztetés szolgáltatójukkal, amennyiben előre fizetős SIM-kártyát használnak. Ha figyelmen kívül hagyják a szolgáltatóktól idén érkező, erre vonatkozó SMS-eket – és így elmulasztják az adategyeztetést –, akkor kártyáikra megszűnhet az előfizetés - írja a Magyar Idők.
Feltöltőkártyája van? - Komoly veszélyre figyelmeztet a hatóság (frissítve)
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) megtilt egy visszaélésre alkalmas telefonegyenleg-feltöltési gyakorlatot, amelynek során az előfizető egy számsort sms-ben elküldve jelzi, hogy saját számlája terhére egy másik telefonszám egyenlegét növelje. A döntés a Magyar Telekomra, mint egyedüli alkalmazóra érvényes, és még nem jogerős - közölte az NMHH. A Telekom jelezte: fellebbez a döntés ellen.
Eljárás indult Simicska rádiós cége ellen
A Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa eljárást indított a médiatörvény vélt megsértésére hivatkozva az áprilisi választás óta csak zenéket sugárzó, Simicska Lajos tulajdonában lévő Lánchíd Rádió médiaszolgáltatója, a Lánchíd Rádió Kft. ellen - értesült a 24.hu.