Az internetes zaklatások megfékezésére indít kampányt az NMHH
Idén folytatódik a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) tavaly indított, az Internet Hotline jogsegélyszolgálatot népszerűsítő kampánya - közölte a hatóság kedden az MTI-vel.
Az internetes zaklatások megfékezésére indít kampányt az NMHH
Idén folytatódik a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) tavaly indított, az Internet Hotline jogsegélyszolgálatot népszerűsítő kampánya - közölte a hatóság kedden az MTI-vel.
Baj volt a telekomos tévé-előfizetésekkel - büntet a hatóság
A Magyar Telekom Nyrt. idén áprilisban a helyhez kötött műsorterjesztési szolgáltatásait analógról digitális technológiára váltotta. Az előfizetők e témájú tájékoztatásakor azonban – többek között – nem tartotta be az értesítési időkre vonatkozó szabályokat, és a határozott időre kötött szerződéseket egyoldalúan módosította. Az átállás során elkövetett jogsértések miatt a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) december 10-én 51,5 millió forintra bírságolta a szolgáltatót és annak vezérigazgatóját.
Jó hírt kapott a Vodafone
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) határozata alapján a Vodafone Magyarországnak is meghosszabbította a hatóság 2027. június 23-ig a 2100 MHz-es frekvenciasávban 2019. december 23-ig fennálló frekvenciahasználati jogosultságát - közölte a telekommunikációs vállalat.
Meghosszabbították a Magyar Telekom frekvenciahasználati jogosultságát
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság határozata alapján a hatóság 2019. december 27-ig meghosszabbította a Magyar Telekom 2100 MHz-es frekvenciasáv használati jogosultságát - közölte a telekommunikációs cég.
Helytelen korhatár-besorolások miatt bírságolt a médiatanács
Állampolgári bejelentések alapján az RTL Klub, a TV2 és a Tilos Rádió egy-egy műsorszámának helytelen korhatár-besorolása miatt szabott ki bírságot a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa eheti ülésén - közölte az NMHH Kommunikációs Igazgatósága pénteken az MTI-vel.