Történelmet írt a Hunyadi, rekordnézettség született egy új kutatás alapján
Az NMHH közlése szerint minden ötödik tévénéző ezt a műsort választotta, ráadásul hatalmas igény mutatkozik hasonló történelmi sorozatok iránt.
Történelmet írt a Hunyadi, rekordnézettség született egy új kutatás alapján
Az NMHH közlése szerint minden ötödik tévénéző ezt a műsort választotta, ráadásul hatalmas igény mutatkozik hasonló történelmi sorozatok iránt.
Készüljön fel, ha butamobilja van, pár év múlva telefonálni sem fog tudni vele
Az évtized végére szükségszerű lesz a 2G hálózatok teljes megszüntetésére, mivel a fenntartásuk költséges. Csakhogy ezzel a klasszikus értelemben vett nyomógombos telefonokat egyáltalán nem lehetne a továbbiakban használni, ezért a kivezetése sokkal alaposabb felkészülést igényel, mint a 3G esetében.
Egymillió forintos bírságot kapott a Metropol, Balázsékat is megbüntették
Az NMHH egymillió forintos bírságot szabott ki a Metropolra, miután a lap egyik felhívása megsértette a kiskorúak védelmére vonatkozó szabályokat. Emellett a Balázsék című rádiós műsort is megbüntették egyik adásuk miatt.
Generációk lettek a rabjai: nagyon nehéz az újabb függőségtől megszabadulni
A fiatalabb generáció ébrenlétük szinte egészét a telefonjuk képernyője előtt tölti: a 16-35 évesek átlagosan napi négy óránál is többet használnak okostelefont. A legújabb magyar kutatás rámutat, hogy bár az eszközök „pihenőideje” az alvásra korlátozódik, a túlzott és gyakran tudattalan használat összefügg a mentális jóllét romlásával, az érzelmi terheltséggel és a digitális meneküléssel.
Bírságot kapott a közmédia, a TV2 és a HírTV a kormányreklámok miatt
Megbírságolták a kormányközeli közmédiát, de a HírTV-re és a TV2-re is pénzbüntetést szabott ki az NMHH.