Jó hírek jöttek New York államból
New York államban csökken a kórházba szállított új betegek száma, a járványgörbe laposodik - jelentette ki Andrew Cuomo, az állam kormányzója hétfőn a szokásos napi sajtókonferenciáján az MTI szerint.
Jó hírek jöttek New York államból
New York államban csökken a kórházba szállított új betegek száma, a járványgörbe laposodik - jelentette ki Andrew Cuomo, az állam kormányzója hétfőn a szokásos napi sajtókonferenciáján az MTI szerint.
Az Egyesült Államokban már több mint 19 ezer halottja van a járványnak
Az Egyesült Államok lett a járvány által leginkább sújtott ország a világban. Szombat délig ugyanis a koronavírus okozta Covid-19 betegség 19 701 halottat követelt.
Koronavírus: New Yorkban tovább romlik a helyzet
New York államban kedden 779 beteg halt meg az új típusú koronavírus okozta Covid-19 betegségben - jelentette be szerdai sajtótájékoztatóján Andrew Cuomo, New York állam kormányzója az MTI szerint.
Megdöbbentő fordulat jöhet az USA-ban
Amerikai demokraták mozgalmat indítottak annak érdekében, hogy a párt elnökjelöltjévé tegyék Andrew Cuomót, New York állam kormányzóját. Cuomo egyelőre elutasítja a lehetőséget, ám volt példa az USA történetében arra, hogy valaki az előválasztások kihagyásával állt rajthoz az elnöki megbízatásért. Nem is esélytelenül.
Nagy a baj New Yorkban - már a hadsereget is bevetik
Ezer katonát telepítenek New Yorkba, több millió maszk gyártása van folyamatban - jelentette be Donald Trump amerikai elnök szombaton, a kormányzati munkacsoport szokásos napi sajtókonferenciáján. A koronavírus-járvány ezen a napon rekordszámú, 1224 emberéletet követelt az Egyesült Államokban.