BUX 139331.15 0,02 %
OTP 45480 0,4 %
header

nemzetgazdasági_minisztérium

12.
21.
13:14

A nyugdíjprémium miatt is nőtt a hiány

Az uniós támogatások megelőlegezése, illetve a 2,75 millió nyugdíjasnak és nyugdíjszerű ellátásban részesülőknek kifizetett inflációkövető kiegészítés és a legfeljebb 12 ezer forintos prémium kifizetése után november végén 1667 milliárd forint volt az államháztartás önkormányzatok nélkül számolt központi alrendszerének idei hiánya - írja az MTI Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) közlése nyomán.

Szerző(k):
Szász Péter