Nagy Márton: vége a vészkormányzásnak
A válságkezelés után most egy gazdaságnövelési fázis jön, állítja a nemzetgazdasági miniszter, aki szerint a fogyasztás a kulcsa mindennek.
Nagy Márton: vége a vészkormányzásnak
A válságkezelés után most egy gazdaságnövelési fázis jön, állítja a nemzetgazdasági miniszter, aki szerint a fogyasztás a kulcsa mindennek.
Rekordnagyságú összeg landolt a SZÉP-kártyákon
A Nemzetgazdasági Minisztérium közlése szerint 445 milliárd forintnyi feltöltés érkezett a SZÉP-kártyákra a tavalyi évben.
Nincs ellentét a főbb célokban a két csúcsminisztérium között
Mindenkit érintő reformok jönnek az Index cikke szerint, ugyanis változott a gondolkodásmód Brüsszelben.
Hatmillió forint maradhat egy család zsebében a kamatplafon miatt
Az ügyfelek a csökkenő kamatok mellett az egymással versengő bankok egyéb kedvezményeiből is profitálhatnak.
Új elnevezéssel megy tovább a Gazdaságfejlesztési Minisztérium
Orbán Viktor miniszterelnök döntésének megfelelően január 1-jétől a Gazdaságfejlesztési Minisztérium új elnevezéssel, Nemzetgazdasági Minisztériumként folytatja tevékenységét – közölte a tárca hétfőn az MTI-vel.