Csökkent az olaj ára, erősödött az arany
Erőteljes pluszban zárták a kereskedést kedden a vezető nyugat-európai tőzsdék.
Csökkent az olaj ára, erősödött az arany
Erőteljes pluszban zárták a kereskedést kedden a vezető nyugat-európai tőzsdék.
Még nem heverte ki New York a trumpi sokkot
Nem éledeznek a mutatók, a new yorki tőzsdeindexek nem a legjobb formájukat hozzák. Tegnap este azonban a nyugat-európai, sőt a magyar tőzsde is jól teljesített.
Felpörgette a piacokat a vámszünet, íme az eddigi legnagyobb nyertesek és vesztesek
Azzal, hogy Trump hirtelen 90 napra felfüggesztette a vámokat a legtöbb ország esetében, gyorsan az egekbe emelte a részvényeket a tengerentúlon. A légitársaságok és a félvezető-gyártók tapasztalták a legnagyobb nyereséget.
Négyéves mélyponton az olajár
Mínuszban zárták a szerdát a vezető európai értékpapírpiacok.
Óriási vérengzés volt az amerikai tőzsdén
Meredek csökkenéssel zárták a hetet a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.