Jó kondiban van az arany, lepipálta az olajat
A vezető nyugat-európai tőzsdék nem panaszkodhattak ma, szinte mindenhol emelkedéssel zártak.
Jó kondiban van az arany, lepipálta az olajat
A vezető nyugat-európai tőzsdék nem panaszkodhattak ma, szinte mindenhol emelkedéssel zártak.
Vidám napot zártak az európai brókerek
Nagyrészt pluszban zárták a napot a fontosabb nyugat-európai piacokon. Az arany erősödött, az olaj viszont gyengült.
Csökken az olaj- és a gázár, nem okozott meglepetést Nyugat-Európa
Vegyes eredménnyel zárták a hétfőt a legjelentősebb európai értékpapírpiacok.
Csökkent az olaj ára
Az északi-tengeri Brent olajfajta ára hordónként 1,54 dollárral, 2,19 százalékkal, 68,65 dollárra csökkent. A vezető nyugat-európai tőzsdék vegyesen zártak csütörtökön.
Már csökkent is az olaj ára
Többségében emelkedéssel fejezték be a pénteki kereskedést a jelentősebb európai értékpapírpiacok.