Nagyon elégedetlenek a magyarok a hazai infrastruktúrával - az sem baj, ha külföldiek fejlesztenek
A magyar a világ egyik legkevésbé elégedett nemzete, ha a közlétesítmény-hálózatról kérdezik őket. Pozitívum ugyanakkor, hogy az elmúlt években javult az infrastruktúra megítélése - derül ki az Ipsos kutatásából.




