BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

napelem

03.
28.
14:35

Évekkel korábban bezárják a kontinens legmocskosabb erőművét

Melbourne közelében található Victoria állam egyik legrégebbi energiatelepe, ami ma egyben a legszenyezőbb szénerőművet is jelenti. De már nem sokáig, mert a tulajdonosok az eredetileg vállaltnál hamarabbi időpontot jelöltek ki a "deadline"-ra, és már inkább egy nagyszabású, új technológiájú beruházást erőltetnek. És ezzel nincsenek egyedül az országban.

Szerző(k):
Szabó István M.