Már a lengyelekre is jobban süt a nap
Óriási hajrával, de már a lengyelek is lehagytak bennünket - nagyjából ez a mögöttes üzenete számunkra annak a Twitter-bejegyzésnek, amit a lengyel hálózatüzemeltető, a Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) írt ki az oldalára.



