Nagy Márton: vége a vészkormányzásnak
A válságkezelés után most egy gazdaságnövelési fázis jön, állítja a nemzetgazdasági miniszter, aki szerint a fogyasztás a kulcsa mindennek.
Nagy Márton: vége a vészkormányzásnak
A válságkezelés után most egy gazdaságnövelési fázis jön, állítja a nemzetgazdasági miniszter, aki szerint a fogyasztás a kulcsa mindennek.
Törvény születhet tavasszal az európai minimálbérről
A kormány ‘24-es tavaszi parlamenti jogalkotási programjában szerepel az uniós minimálbérről szóló törvény májusi, de a 2025-ös költségvetés júniusi megszavazása is.
Minden negyedik munkanélküli 48 órán belül táppénzre menne az államtitkár szerint
Miközben folyamatosan bővül a munkanélküliek tábora, és közel tizenkétezerre nőtt a pályakezdő álláskeresők száma, a kormányzat még mindig nem tudta megállapítani a vendégmunkások kvótáját, ami viszont rossz hír a munkaerő-hiány miatt szenvedő hazai ipar számára.
A miniszter nem, de Hernádi Zsolt már elérte a Janaf ingerküszöbét
A horvátországi nyersolaj-szállító cég határozottan visszautasította a Mol elnök-vezérigazgatójának a szállítási díjak mértékével kapcsolatos állításait.
Nagy Márton: 2024 boldogabb és sikeresebb év lesz
A nemzetgazdasági miniszter szerint a magyar gazdaságban a növekedési képességek és irányok megfelelőek. Ha az akadályokat ki tudjuk kerülni, akkor a növekedés sebessége is jelentős lehet.