12.
07.
08:15
Együttműködési programot indított az energiaellátás biztosítására a brit és az amerikai kormány
A kezdeményezést, amelynek keretében az Egyesült Államok már jövőre jelentősen megemelt mennyiségű cseppfolyósított földgázt (LNG) szállít Nagy-Britanniának, Rishi Sunak brit miniszterelnök és Joe Biden amerikai elnök jelentette be szerdai közös nyilatkozatában.
Szerző(k):
Economx

