Az MVM-nek többet kell fizetnie a Mátrai Erőmű kisbefektetőinek, mint az Opusnak
Még nem utalták, de lényegesen többet kell majd fizetnie egy-egy részvényért az állami MVM-nek a Mátrai Erőműből kiszorításra ítélt kisbefektetőknek, mint amennyit arányosan a korábbi többségi tulajdonos Opusnak fizetett. Újabb meglepő tétellel bővült az ország utolsó szenes erőművének végtelenbe nyúló története.




