BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

mVM

05.
08.
18:25

Bejelentették: újabb világversenyt rendezne Magyarország

A Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) kandidál a jövő évi elitvilágbajnokság egyik csoportjának megrendezésére, a másik csoportnak Szlovénia adna otthont. Azzal vált véglegessé a már csütörtökön beadott pályázat érvényessége, hogy a magyar válogatott feljutott a legjobbak közé a ljubljanai divízió I/A vb-ről a házigazda szlovénokkal együtt - mondta Sipos Levente, az MJSZ főtitkára az MTI-nek.

Szerző(k):
Domokos Erika