Bíróság költözik a piarista gimnáziumba
Az egykori piarista gimnázium több mint kilenc éve üresen álló műemlék épületébe költözhet a bővülő feladatkörű veszprémi közigazgatási és munkaügyi bíróság, az erről szóló megállapodást pénteken írták alá a helyi önkormányzat és a törvényszék vezetői Veszprémben - írja az MTI.




