Új testület jött létre a munkaügyi érdekegyeztetés frontján
Közszolgáltató Vállalkozások Konzultációs Fóruma (KVKF) néven háromoldalú konzultatív, véleményező és javaslattevő fórumot alapított hétfőn 16 szervezet - sorukban szakmai szövetségek, érdekképviseletek és minisztériumok - adta hírül a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium.




