BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

munkaerőpiac

12.
16.
19:18

Többlépcsős béremelés jöhet 2021-től

A munkaadói és a munkavállalói oldal egyaránt nyitott a többlépcsős béremelésre, amelynek lehetősége a jövő évi minimálbérről és garantált bérminimumról folyó tárgyalás szerdai fordulóján vetődött fel, a kormány a hétfői kormányülésen vizsgálná meg a felek javaslatait - mondták el a Versenyszféra és a Kormány Állandó Konzultációs Fórum (VKF) ülése után az egyes oldalak képviselői az MTI-nek.

Szerző(k):
Szász Péter