Keserű csalódás érte az orvosokat, a kamara levelet írt Káslernek
Az egészségügyi szolgálati jogviszony alá tartozó orvosok jelentős részének kevesebb lett az éves szabadsága, mint amennyi a közalkalmazotti jogviszonyuk fennállása alatt illette meg őket. A Magyar Orvosi Kamara (MOK) a helyzet orvoslása érdekében levelet írt Kásler Miklós emberi erőforrás miniszternek.




