A kormány 17:01-kor tette át a megbeszélést - elmarad a sztrájk
Sztrájkolni szerettek volna a szociális ágazatban dolgozók szerdán, de nem született megegyezés az elégséges szolgáltatásról, így a munkabeszüntetés elmarad - mondta Boros Péterné (képünkön), a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálatai Dolgozók Szakszervezetének elnöke az InfoRádióban




