Nyugdíj előtt már nem lehet belerúgni a magyarokba
Bár egyre feszesebb a magyar munkaerőpiac, vagyis nehéz dolgozókat találnia a cégeknek, és a kormány is egyre inkább visszahúzná a termelésbe az időseket, ha valaki nyugdíj előtt veszíti el az állását, szinte lehetetlen helyzetbe kerül. Az ő védelmükre speciális szabályozás vonatkozik az elbocsátásukra. A munkáltatók nem tehetnek meg bármit, de erről kevesen tudnak.




