Minden fideszes képviselővel 30 milliót fizettetne az MSZP
Az MSZP felszólította Tarlós István főpolgármestert és a fideszes budapesti képviselőket, hogy saját zsebből fizessék ki azt a több mint 600 millió forintot, amit \"megfeszített ostobasággal sikerült a fővárosiak nyakára varni\" a Mahír-oszlopok elbontásával.




