BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

MSzP

07.
26.
11:33

Pegasus: a Fidesz ahogy ígérte, nem ment el a nemzetbiztonsági ülésre

Pintér Sándor belügyminiszter megjelent, a kormánypárti képviselők távolmaradása miatt azonban határozatképtelen volt az Országgyűlés nemzetbiztonsági bizottságának hétfői zárt ülése, amelyen a Pegasus kémszoftverrel végzett megfigyelésről tájékozódtak volna a képviselők. Az ellenzéki politikusok szerint az, hogy a fideszesek nem jelentek meg az ülésen, jelzi, "van takargatnivalójuk" és "valami nincs rendben" az ügyben.

Szerző(k):
Domokos Erika